Únikovka Černý rytíř

Popis akce 

Zveme vás na první dobříšskou únikovku s názvem „Černý rytíř“.

Máte rádi šifrovačky a rádi luštíte hádanky? Zajímají vás dobříšské pověsti a chtěli byste jedné záhadě přijít na kloub? Přidejte se k nám na první akci v roce 2019!

Profesor Dobřich Trnka, který dlouhá léta pátral po pokladu Černého rytíře, zmizel… Černý rytíř prý poklad po staletí střeží ve sklepeních hradu Vargač. Nebo někde jinde? Co se stalo s profesorem?

Děti zažijí jak venkovní, tak vnitřní šifrovací a jiné hry na téma dobříšských pověstí, naučí se týmové spolupráce a vyzkouší si únikovku.

Staňte se detektivy a vypátrejte, jak to všechno bylo…

 

Další informace

Datum:                         Středa 2. 1. 2019
Kde:                              ZŠ TRNKA Dobříš a anglický park
Čas:                               8:00 – 16:00
Cena:                            500 Kč
Jídlo:                              Zajištěno
Věková skupina:          6 – 12 let

       Kapacita příměstského tábora je 20 dětí.

Poznámka:

  1. Přihláška je platná po zaplacení zálohy 300 Kč.
  2. Pokud obratem neobdržíte potvrzující e-mail, zkontrolujte si, prosím, spam.

Prohlášení:
Trnkový květ, z. s. prohlašuje, že osobní údaje zpracovává pro zajištění operativní komunikace v průběhu konání příměstského tábora a nepředává je žádným třetím osobám. Přihlášením na akci vyjadřujete souhlas se zasíláním informativních e-mailů o dalších aktivitách TRNKAKCE. Pokud si nepřejete zasílat tyto informativní e-maily, napište, prosím, na trnkovykvet<ZAVINAC>zstrnkadobris.cz.
Součástí programu příměstského tábora je i pořizování fotografické a video dokumentace za účelem propagace aktivit TRNKAKCE. Přihlášením na akci vyjadřujete souhlas s pořizováním fotodokumentace. Pokud si výslovně nepřejete zveřejnění fotografií, na kterých se vyskytujete Vy nebo Vaše dítě, napište, prosím, na trnkovykvet<ZAVINAC>zstrnkadobris.cz.

Upoutávka: Proběhlá akce pořádaná TRNKAKCí

Kontaktní osoba

Jméno:   Dana Chytrá
Tel.:         731 513 408
e-mail:    dana.chytra<ZAVINAC>gmail.com


Přihláška

Velice nás těší Váš zájem o Únikovku Černý rytíř, avšak kapacita příměstského tábora je již naplněna. Pokud byste se rádi přihlásili jako náhradníci, napište, prosím, na:

 

trnkovykvet<ZAVINAC>zstrnkadobris.cz

Komentáře jsou uzavřeny.